دوشنبه، 31 خرداد 1400

به گزارش از منابع خبری منطقه ای

انتشار شایعه قتل عمد دکتر محرمی توسط عده ای مهاجم،کذب است

  • 09 شهریور 1399
  • 16:33
  • سازمان
  • 1 دیدگاه
  • 3107 بازدید
  • Article Rating
انتشار شایعه قتل عمد دکتر محرمی توسط عده ای مهاجم،کذب است
پیگیری های خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام پزشکی از مسئولین محلی نظام پزشکی لرستان نیز تا این لحظه موید مطالب فوق بوده و هرگونه قتل عمد پزشک جراح توسط افراد غیر را رد می نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی به نقل از کانال تلگرامی پلدختری ها ️دادستان پلدختر گفت: شایعاتی پیرامون درگذشت دکتر توحید محرمی جراح عمومی در فضای مجازی انتشار داده شده، مبنی بر این که مرگ وی عادی نبوده و قتل اتفاق افتاده که صحت ندارد و کذب محض است.

مرید شیخی در تشریح این خبر اظهار داشت: این شایعات در فضای مجازی حاکی از آن است که دکتر محرمی با حمله عده ای افراد مهاجم به قتل رسیده که از اساس کذب است.

وی افزود: هیچ گونه آثار ضرب و جرح روی بدن مرحوم دکتر محرمی مشاهده نشده و جسد وی برای کالبدشکافی ازطریق نیابت به پزشکی قانونی تهران، از پلدختر منتقل شد.

دادستان پلدختر گفت: به دلیل حساسیت موضوع، پزشکی قانونی و بازپرس ویژه قتل پلدختر نیز هنگام کالبد شکافی جسد دکتر محرمی آنجا حضور داشتند و نتیجه نهایی مشخص خواهدشد.
 
شیخی از مردم خواست به شایعات توجه نکنند و مطالب و اخبار را از رسانه های موثق و معتبر و خبرگزاری های رسمی دنبال کنند.

پیگیری های خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام پزشکی از مسئولین محلی نظام پزشکی لرستان نیز تا این لحظه موید مطالب فوق بوده و هرگونه قتل عمد پزشک جراح توسط افراد غیر را رد می نماید.

روابط عمومی سازمان نظام پزشکی وظیفه خود می داند این ضایعه را محضر بازماندگان و همکارانمان در استان لرستان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد مهربان برای روح آن پزشک دلسوز طلب آمرزش و آرامش نماید

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

حسین دوشنبه, 10 شهریور,1399 12:53
سلام. آقای دکتر محرمی شادروان، آذری بودند از شهرستان مراغه. من همکلاسیشون بودم.ایشون واقعا نابغه بودن تو سطح کشور.خیلی حیف شدن ما واقعا متأسفیم.شدیدا هم شایعه کرده بودن که ایشون در اثر حمله تعدادی و ضربه وارد شدن به سرشون فوت شدن.بعد فهمیدیم که نه ایشون اسفند ماه خونریزی مغزی کردن.فقط میخواستم بدونم کسی خبر داره علت خونریزی مغزیشون چی بود؟ آیا کرونا باعث شده بود؟؟؟؟ممنونم
===
با سلام و احترام.علت مرگ کرونا نبوده و هیچ گونه آثار ضرب و جرح روی بدن مرحوم دکتر محرمی مشاهده نشده و جسد وی برای کالبدشکافی ازطریق نیابت به پزشکی قانونی تهران، از پلدختر منتقل شد.به دلیل حساسیت موضوع، پزشکی قانونی و بازپرس ویژه قتل پلدختر نیز هنگام کالبد شکافی جسد دکتر محرمی آنجا حضور داشتند و نتیجه نهایی مشخص خواهدشد.