دوشنبه، 31 خرداد 1400

ضرورت نظارت جدی روسای اتحادیه‌ها بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی

  • 31 تیر 1399
  • 09:37
  • سلامت
  • 0 دیدگاه
  • 343 بازدید
  • Article Rating
ضرورت نظارت جدی روسای اتحادیه‌ها بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی

معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در نامه ای به روسای اتحادیه ها و صنوف مختلف ابلاغ کرد که نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری نظارت دقیق و جدی داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی  و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در این نامه بر تشدید نظارت‌ های دقیق و جدی روسای اتحادیه ها نسبت به اجرای مصوبات شورای تامین استان در خصوص رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی  در واحدهای مربوطه تاکید شده است.

همچنین در این نامه آمده است که تمامی صنوف و واحدهای مرتبط ملزم به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای کنترل و مهار بیماری کرونا هستند و همچنین باید از ورود افراد بدون ماسک به واحدهای مذکور ممانعت به عمل آید.

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمتیه امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در  این نامه تاکید کرده است که تمامی عواقب عدم رعایت و اجرای مفاد این مصوبه برعهده روسای اتحادیه ها و مدیران مجموعه ها خواهد بود.

این ابلاغ خطاب به روسای اتحادیه های خواربار فروشان، فروشگاه‌های زنجیرهای،  سوپرمارکت ها، اغذیه فروشان، تولید کنندگان و فروشندگان بستنی، آبمیوه و نوشابه ها، چلوکبابی، قنادی و شیرینی فروشان و کافه قنادی ها، ابزار فروشان، تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک، بنکداران مواد غذایی، فروشندگان خشکبار و آجیل و خرازی فروشان صادر شده است.

انتهای پیام

 

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.