دوشنبه، 24 خرداد 1400

انتقاد شهریاری از ارائه آمار 25 میلیون درگیر با کرونا

  • 29 تیر 1399
  • 12:40
  • سیاسی
  • 0 دیدگاه
  • 513 بازدید
  • Article Rating
 انتقاد شهریاری از ارائه آمار 25 میلیون درگیر با کرونا

نماینده مردم زاهدان در مجلس از ارائه آمار 25 میلیون درگیر با کرونا در روز گذشته انتقاد کرد و از وزیر بهداشت و درمان خواست تا نسبت به آن موضع گیری کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و به نقل از ایسنا، حسین علی شهریاری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به گذشت پنج سال است از برجام و وعده های داده شده مبنی بر حل مشکلات اقتصادی تورم و گرانی های بازار  پس از آن تاکید کرد که مسئولان متاسفانه به این مسائل توجه نکردند که کدخدا مشکلات را حل نخواهد کرد.

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

وی با انتقاد از رویکرد سیاست خارجی دولت دوازدهم مدعی شد که «بیش از یک سال و نیم است که دو نیروی نظامی گروگان گرفته شده اند» و خطاب به وزیر امور خارجه گفت: آقای ظریف! اگر فرزند شما گروگان گرفته می شد این طور برخورد می کردید؟

نماینده مردم زاهدان در مجلس در ادامه نطق خود با اشاره به وضعیت اقتصادی واجتماعی ایران گفت: دو سال قبل در این مجلس گفتم که اگر دولت کاری نکند مردم به خاطرفقر و فشار روزی به مجلس و خانه ملت آمده و ما را بیرون می کند. خیلی زمان نمی برد. چرا چشم و گوش بسته عمل می کنید؟

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

شهریاری هم چنین نسبت به پرداخت مطالبات کادر بهداشتی و درمانی در شرایط کرونایی هشدار داد و گفت: چرا به فکر کادر بهداشتی و درمانی نیستید؟ چرا به فکر تزریق پول به اقتصاد از طریق جهش تولید نیستید؟ مطالبات کادر بهداشتی و درمانی و مدافعان سلامت پرداخت نشده اند. قرار بر این بود به پرسنلهای شرکتی تسهیلات ارائه شود که نشده است. این روزها گرانی غوغا می کند. قیمت دلار سر به فلک کشیده، چه کسی می تواند تخم مرغ 1500 تومانی بخرد؟ امیدوارم دولتمردان به خودشان بیایند و قبل از این که مردم با آنها برخورد کنند امور را اصلاح کنند.

وی با انتقاد از طرح آمار تخمینی و بدون سند توسط مسوولان گفت: چرا مساله ای را که از آن اطلاع واقعی ندارید عنوان می کنید؟ اگر  آمار 25 میلیون درگیر با کرونا صحت داشت ما باید هم اکنون 7 میلیون بیمار بستری داشتیم که نداریم.

وی در پایان نطق خود از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست که درخصوص آمار ارائه شده توسط رئیس جمهور موضع گیری و آن را اصلاح کند.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.