دوشنبه، 24 خرداد 1400

قدردانی مجدد رئیس جمهوری از کادر درمانی پرتلاش و فداکار کشور

  • 28 تیر 1399
  • 07:37
  • سیاسی
  • 0 دیدگاه
  • 446 بازدید
  • Article Rating
قدردانی مجدد رئیس جمهوری از کادر درمانی پرتلاش و فداکار کشور
رئیس جمهوری با قدردانی مجدد از کادر درمانی پرتلاش و فداکار کشور، اطمینان داد که تأمین نیازهای مادی و معنوی این زحمتکشان عرصه سلامت، جزو اولویت‌های دولت است و از وزیر بهداشت خواست؛ در این خصوص پیگیری‌های لازم را با همکاری سازمان برنامه و بودجه به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز جمعه در پی دریافت گزارش دکتر "سعید نمکی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روند مبارزه با بیماری کرونا در کشور، گفت که حرکت شماری از استان ها از وضع قرمز به سمت وضع زرد، بیانگر همراهی و همگامی مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تقویت مراقبت ها و نظارت هاست که این روند همچنان باید تداوم یابد.

رئیس جمهوری اظهار کرد: تغییر وضع قرمز این استان‌ها، باعث کاستن از فشارهای مضاعف بر سیستم درمانی کشور و کادر درمانی به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا می شود و مردم باید همچنان رعایت دقیق دستورالعمل ها را مد نظر داشته باشند.

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گزارش خود همچنین به شماری از شهرستان های برخی استان‌ها اشاره کرد که در مرز هشدار و وضع قرمز قرار دارند و از اعزام اکیپ های ویژه ای به این استان‌ها خبر داد.

نمکی در ادامه، گزارشی را از روند هماهنگی‌ها میان کمیته های تخصصی ستاد ملی مبارزه با کرونا و مسایل مطروحه برای طرح در جلسه روز شنبه این ستاد ارائه کرد.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.