جمعه، 12 خرداد 1402

همزمان با «روز پزشک»

یک رویداد ملی در راه است

یک رویداد ملی در راه است
با توجه به همه گیری کووید 19 بحث و بررسی به عمل آمد و مقرر گردید که مراسم در تهران و مراکز سازمان نظام پزشکی در مراکز استان و شهرستان‌ها بصورت همزمان در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه و با رعایت کلیه پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها برگزار و بخش‌هایی از مراسم نیز به صورت ارتباط از راه دور آنلاین برگزار شود. همچنین مقرر شد با توجه به حماسه‌های فراوان ثبت شده توسط پزشکان و کادر درمان در مقطع زمانی همه گیری کووید 19 تمرکز اصلی این رویداد بر تجلیل از  مدافعان سلامت و بخصوص شهدای مدافع سلامت باشد

جلسه کمیته سیاستگذاری «رویداد ملی تجلیل از مدافعان سلامت: نکوداشت روز پزشک» در سالن زنده یاد دکتر گلعلیزاده سازمان نظام پزشکی برگزار شد.
در این جلسه دکتر فتاحی معاونت انتظامی، دکتر تاجرنیا معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر جهانگیری معاون فنی و نظارت، دکتر کاظمی رئیس صندوق رفاه و دکتر کرمانپور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی و  دکتر جهانپور رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، دکتر قاسمی رئیس شورای سیاستگذاری سلامت صداوسیما و دکتر چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران حضور داشتند. 
در این جلسه در خصوص وضعیت برگزاری رویداد با توجه به همه گیری کووید 19 بحث و بررسی به عمل آمد و مقرر گردید که مراسم در تهران و مراکز سازمان نظام پزشکی در مراکز استان و شهرستان‌ها بصورت همزمان در تاریخ بیست و نهم مرداد ماه و با رعایت کلیه پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها برگزار و بخش‌هایی از مراسم نیز به صورت ارتباط از راه دور آنلاین برگزار شود. همچنین مقرر شد با توجه به حماسه‌های فراوان ثبت شده توسط پزشکان و کادر درمان در مقطع زمانی همه گیری کووید 19 تمرکز اصلی این رویداد بر تجلیل از  مدافعان سلامت و بخصوص شهدای مدافع سلامت باشد. 
در ادامه جلسه دکتر حسین کرمانپور به عنوان دبیر این رویداد برگزیده شد و شرکت فامور هم به عنوان مجری برنامه اعلام شدند. همچنین اعضای کمیته‌های اجرایی، جذب حمایت مالی و اطلاع رسانی این رویداد معرفی ‌شدند.
در خصوص طراحی کمپین و طرح شعار اصلی رویداد هم پیشنهادات مختلفی مطرح و پس از بحث و بررسی در نهایت کمپین «جان ما، ایران ما» مورد تصویب قرار گرفت.
براساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر گردید که در جهت اطلاع رسانی عمومی از ابعاد مختلف حماسه ایثار و شجاعت پزشکان و کادر درمان، تلاش شود تا در تمام روزهای پیش رو تا زمان برگزاری مراسم اطلاع رسانی رسانه ای، فضای مجازی و محیطی در خصوص تکریم جایگاه پزشکان و سایر اعضای کادر درمان انجام پذیرد.

دکتر امیر صدری امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.