دوشنبه، 31 خرداد 1400

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران:

مردم در ماه رمضان از غذا‌های سالم خانگی استفاده کنند

  • 06 اردیبهشت 1399
  • 12:13
  • سلامت
  • 0 دیدگاه
  • 361 بازدید
  • Article Rating
 مردم در ماه رمضان از غذا‌های سالم خانگی استفاده کنند
زالی گفت: اغذیه‌فروشی‌ها از افطار تا سحر اجازه فعالیت دارند، اما به مردم توصیه می‌کنم که از غذا‌های سالم خانگی استفاده کنند.


 

به گزارش اداره کل روابط عمومی دکتر علیرضا زالی فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهار کرد: حضور مردم در نقاط پرتردد می‌تواند به کانون اصلی انتشار بیماری کرونا تبدیل شود، اما مردم آن جدیت لازم را در خصوص بیماری کرونا به خرج نداده‌اند.

وی ادامه داد: حضور در خیابان‌ها و محل‌های تجمع در حالت عادی باعث می‌شود که مسائل بهداشتی تحت شعاع قرار گیرد و با توجه به شرایط اپیدمی، تردد‌های غیرضروری و تجمعات، انتقال بیماری را افزایش می‌دهد. رعایت بهداشت در دستفروشی به خاطر شرایط خاص خودش به خوبی انجام نمی‌شود.

زالی با اشاره به اینکه اغذیه‌فروشی‌ها از افطار تا سحر اجازه فعالیت دارند، گفت: من به همه مردم توصیه می‌کنم که در ماه مبارک رمضان از غذا‌های سالم خانگی استفاده کنند، مانند سابق فروش مواد غذایی در رستوران‌ها به صورت جمعی ممنوع است و اغذیه‌فروشی‌ها می‌توانند مواد غذایی را به صورت بیرون‌بر در اختیار مردم قرار دهند. البته پروتکل‌های بهداشتی به معاونان بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ و نظارت‌های لازم انجام می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها : کرونا
زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.