پنجشنبه، 10 فروردین 1402

وزیر بهداشت نظر دولت درباره بیمه‌ها را اعلام کرد

وزیر بهداشت نظر دولت درباره بیمه‌ها را اعلام کرد
وزیر بهداشت با اشاره به تابع بودن وزارت بهداشت به رای نمایندگان مجلس درباره ادغام بیمه‌ها گفت: براساس قانون پنجم توسعه نظر دولت پراکندگی بیمه‌ها نیست بلکه یکپارچه شدن بیمه‌ها است.

  به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ،سید حسن هاشمی به خبرگزاری تسنیم گفت:، درباره سرنوشت ادغام بیمه‌ها با توجه به تصمیمات اخیر مجلس شورای اسلامی و همچنین مباحث قانونی که تاکید بر ادغام بیمه‌ها دارد به هر حال هر چه  مجلس در این مورد تصمیم بگیرد ما تابع هستیم، ولی در برنامه پنجم توسعه تجمیع بیمه‌ها قید شده است.

هاشمی ادامه داد: در مجموعه هر چه بیمه‌ها هم تصمیم بگیرند ما نیز تبعیت می‌کنیم ولی در حین حال دولت نظرش یکپارچه شدن بیمه‌ها است و پرهیز از پراکندگی بیمه‌ها است.

وزیر بهداشت درباره برگزاری جدیدترین جلسه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی نیز خاطرنشان کرد: جلسه دوم شورای عالی سلامت و امنیت غذایی نیز حتماً و به زودی برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، چند روز قبل محمدحسن زدا معاون سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگوی عنوان کرده بود که پرونده جدایی بخش درمان از این سازمان طبق قانون تنظیم مقررات مالی دولت، برای همیشه مختومه اعلام شده است. زیرا براساس قانون تنظیم مقررات مالی دولت قرار شده سازمان تأمین اجتماعی، بخش درمان خود را به طور کامل حفظ کند.

انتهای پیام/ 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.