یکشنبه، 5 تیر 1401

8 داروساز بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند

8 داروساز بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند

رئیس انجمن داروسازان ایران، با بیان این که هر ساله در روز ۵ شهریور روز داروساز مراسم باشکوهی از طرف انجمن داروسازان برگزار می‌شد که در سال جاری متأسفانه به دلیل شیوع کرونا و همچنین مقارن شدن با ماه محرم هیچ گونه مراسمی نخواهیم داشت؛از فوت ۸ داروساز به علت ابتلا به کرونا خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و به نقل از مهر، محمدباقر ضیا، روز چهارشنبه در چهل و دومین همایش ملی روز داروسازی ایران گفت: هر ساله در روز ۵ شهریور روز داروساز مراسم باشکوهی از طرف انجمن داروسازان برگزار می‌شد که در سال جاری متأسفانه به دلیل شیوع کرونا و همچنین مقارن شدن با ماه محرم هیچ گونه مراسمی نخواهیم داشت.

وی با بیان این مطلب که در ۱۳ هزار داروخانه سراسر کشور داروسازان در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند اظهار داشت: متأسفانه در مبارزه با ویروس منحوس کرونا ۸ داروساز در کشور جان خود را از دست داده‌اند که این ضایعه بزرگ را به جامعه داروسازی و خانواده‌هایشان تسلیت عرض می‌کنم.

ضیا در ادامه افزود: انجمن داروسازان ایران برنامه‌های متعددی برای ارتقا خدمات داروسازان در سطح خدماتی برنامه‌ریزی کرده و با حمایت سازمان غذا و دارو سعی کرده این برنامه‌ها را گام به گام به جلو ببرد ولی باید برای موفقیت در هر برنامه‌ای باید حمایت‌های لازم از طرف سازمان‌های مرتبط صورت گیرد.

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

رئیس انجمن داروسازان ایران گفت: متأسفانه شرایط به گونه‌ای پیش رفته که خدمات ارزشمند داروسازان در داروخانه به خوبی دیده نشده و ما در این زمینه تلاش می‌کنیم با عهد و میثاقی که با داروسازان در وفاداری و خدمات رسانی به مردم به نحو احسن صورت گیرد.

وی افزود: تمامی داروسازان در عرصه‌ها و سطوح مختلف خدمات ارزشمندی داشته‌اند که باید از همه این تلاشگران حوزه سلامت قدردانی به عمل آید و ما در این زمینه کوتاهی نخواهیم کرد و معتقدم ارزشیابی و ارزیابی در این زمینه بسیار مؤثر خواهد بود.

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

ضیا از دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم که به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی و برای نخستین بار در کشور برگزار شده است، تقدیر کرد.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.