شنبه، 9 بهمن 1400

روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه

  • 04 مرداد 1399
  • 10:17
  • سلامت
  • 0 دیدگاه
  • 471 بازدید
  • Article Rating
 روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در فرانسه

وزارت بهداشت فرانسه اعلام کرده است که روند افزایش موارد جدید ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» در این کشور با شناسایی بیش از هزار بیمار جدید ادامه دارد.

به گزارش یورو نیوز، هر چند شمار روزانه مبتلایان جدید در فرانسه از سه هفته پیش رو به افزایش است اما بنا به اعلام وزارت بهداشت این کشور، افزایش موارد جدید ابتلا طی روزهای گذشته شدت گرفته است.

***به کانال سازمان نظام پزشکی بپیوندید

هفته گذشته ۳۵۸۹ بیمار جدید مبتلا به «کووید ۱۹» در فرانسه شناسایی شدند. این رقم از افزایش ۲۷ درصدی آمار مبتلایان نسبت به هفته قبل از آن حکایت دارد.

از سوی دیگر تعداد مبتلایان جدید در فرانسه سریعتر از شمار آزمایش های انجام شده افزایش پیدا کرده است. این امر به این معنا است که افزایش نتیجه مثبت تست های کرونا در فرانسه را نمی توان تنها با افزایش ظرفیت انجام تست توجیه کرد.

***سازمان نظام پزشکی  را در اینستاگرام  دنبال کنید

وزارت بهداشت فرانسه در بیانیه ای سیر صعودی انتقال ویروس جدید کرونا در میان جمعیت این کشور را نتیجه «عادت های اخیر» مردم دانست. در این بیانیه از عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و افزایش تماس های پرخطر به عنوان دلایل افزایش شیوع بیماری «کووید ۱۹» یاد شده است.

مقامات بهداشتی فرانسه از مردم خواسته اند که در صورت بروز کمترین علائم ابتلا به «کووید ۱۹» تست کرونا بدهند. آنها همچنین بر لزوم قرنطینه افرادی که علائم ابتلا به ویروس جدید کرونا دارند اما هنوز به پزشک مراجعه نکرده اند نیز تاکید می کنند.

به گزارش یورونیوز، مسئولان حوزه بهداشت و درمان فرانسه در روزهای اخیر هشدار داده بودند که شیوع ویروس جدید کرونا در مناطقی که تاکنون مبتلایان زیادی در آنها شناسایی نشده بود رو به افزایش است.

انتهای پیام

زهرا رحیمی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.