ﺳﻪشنبه، 4 آبان 1400

اسامی منتخبان هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی

  • 07 مرداد 1396
  • 11:33
  • سازمان
  • 0 دیدگاه
  • 2099 بازدید
  • Article Rating
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی اسامی منتخبان هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان ها به شرح زیر است :

نتایج انتخابات هفتمین دوره انتخابات

نظام پزشکی شهرستان تهران

31 تیر 1396

 

236

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

پزشکی 10 نفر اصلی 3 نفر علی البدل

1

ایرج فاضل

پزشکان

2218

2

محمدرضا ظفرقندی

پزشکان

1217

3

علی اصغر پیوندی

پزشکان

1152

4

علی فتاحی بافقی

پزشکان

1114

5

مصطفی معین

پزشکان

1075

6

رحمت اله حافظی

پزشکان

1022

7

علیرضا سلیمی

پزشکان

1019

8

شاهرخ خوش سیرت

پزشکان

849

9

علی دباغ

پزشکان

811

10

سید تقی نوربخش

پزشکان

796

11

کورش شمیمی نوری

پزشکان

788

12

محمدحسین بدخش

پزشکان

769

13

بابک زمانی

پزشکان

672

داروسازان- 2 نفر اصلی 1 نفر علی البدل

14

جمشید سلام زاده

داروسازان

288

15

مسعود جلال

داروسازان

251

16

وحید هاشم بیک محلات

داروسازان

199

دندانپزشکی 2 نفر اصلی 1- نفر علی البدل

17

فرزین سرکارات

دندانپزشکان

241

18

علی یزدانی

دندانپزشکان

219

19

سعید ساعی

دندانپزشکان

210

علوم آزمایشگاهی 1 نفر اصلی 1- نفر علی البدل

20

محمد وجگانی

علوم آزمایشگاهی

236

21

عبدالمجید زارعی

علوم آزمایشگاهی

190

لیسانسیه های پروانه دار 1 نفر اصلی 1- نفر علی البدل

22

مجید حسن قمی

لیسانس پروانه دار

342

23

محمد علی محسنی بندپی

لیسانس پروانه دار

233

مامایی- 1 نفر اصلی 1 نفر علی البدل

24

ناهید خداکرمی

مامایی

72

25

معصومه آباد

مامایی

64

 

منتخبان ایلام

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

10 نفر برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

1

دکتر عباد فلاحی

پزشکان

91

2

دکتر میرزایی

پزشکان

86

3

دکتر پیرانی

پزشکان

84

4

دکتر کشاورز

پزشکان

84

5

دکتر آبانگاه

پزشکان

83

6

دکتر همتی

پزشکان

83

7

دکتر نورمحمدی

پزشکان

78

8

دکتر علی محمدی

پزشکان

76

9

دکتر رمضانی

پزشکان

66

10

دکتر رحمتیان

پزشکان

63

دندانپزشکان

 

دکتر محمدعزیزیان

 

 

 

دکتر احسان دارابی

 

 

داروسازان

 

دکتر یزدانی فر

 

 

 

دکتر شریفی

 

 

علوم آزمایشگاهی

 

دکتر صالح عزیزیان

 

 

ماما

 

خانم دکتر فرشته رشیدی

 

 

لیسانس پروانه دار

 

خانم حوری

 

 




 

منتخبان اهواز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

10 نفر برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

1

دکتر کریم مولا هویزه

 

 

2

دکتر بیژن کیخائی دهدزی

 

 

3

دکتر خشایار اعتمادی

 

 

4

دکتر غلامرضا خاتمی نیا

 

 

5

دکتر اسماعیل ایدنی

 

 

6

دکتر ایرج نظری

 

 

7

دکتر حبیب حی بر

 

 

8

دکتر خالد حمید

 

 

9

دکتر سید محمد صالحی بهبهانی

 

 

10

دکتر محمد فکور

 

 

دندانپزشکان

 

دکتر محمود جهانگیرنژاد

 

 

 

دکتر علی زارعی

 

 

داروسازان

 

دکتر حسین حیدری کایدان

 

 

 

دکتر منصور آرزومند

 

 

علوم آزمایشگاهی

 

دکتر مالک کنانی

 

 

ماما

 

دکتر سیمین منتظری

 

 

لیسانس پروانه دار

 

دکتر محمد پوراعتضاد

 

 





 

منتخبان کرمان

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

10 نفر برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

1

دکتر شهریار دبیری

 

265

2

دکتر مهرداد فرخ نیا

 

237

3

دکتر احمد انحصاری

 

223

4

دکتر عباس کامیابی

 

215

5

دکتر کرامت یوسفی

 

197

6

دکتر علی اصغر وحیدی

 

192

7

دکتر مرتضی هاشمیان

 

188

8

دکتر ناهید افتخاری

 

183

9

دکتر محمد رفیح نیک روش

 

179

10

دکتر محسن شهبا

 

174

دندانپزشکان

 

دکتر حمیدرضا پور اسلامی

 

65

 

دکتر کاوه ثمری کرمانی

 

56

داروسازان

 

دکتر شهرام کلانتری

 

101

 

دکتر محمد حسیبی

 

93

علوم آزمایشگاهی

 

دکتر فاطمه نبی پور

 

22

ماما

 

مهین شاهرخی

 

19

لیسانس پروانه دار

 

مهدی مداحی

 

60








 

شهرستان‌های بویراحمد، دنا و بهمئی

اعضای اصلی هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی بویراحمد، دنا و بهمئی

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

10 نفر برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

1

فرید مرادیان

 

171

2

محسن مرادی

 

146

3

رستم حسن‌زاده

 

144

4

پروین غفاری

 

135

5

فرشید صادقی

 

132

6

محمد غلام‌نژاد

 

131

7

سید زینب دانشی

 

114

8

کیان دهرابپور

 

107

9

محمدعلی جمشیدی

 

107

10

طالب نظری

 

106

دندانپزشکان

 

رقیه پناهی

 

76

 

سعادت روایی

 

76

داروسازان

 

رحمت الله افشار

 

31

 

پروین نگین تاجی

 

26

علوم آزمایشگاهی

 

اسکند روان

 

10

ماما

 

صدیقه کاظمی

 

36

لیسانس پروانه دار

 

عظیم موسوی

 

37

 


اعضای علی‌البدل سازمان نظام پزشکی بویراحمد، دنا و بهمئی

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

 

پرویز یزدان پناه

 

102

 

حسن فروزان

 

99

 

سید صداقت تقوی تبار

 

96

 

فریدون روایی

 

35

 

محمدرضا نیکبخت

 

22

 

بهروز یزدان پناه

 

9

 

میترا صفری

 

30

 

اسفندیار افشون

 

10


 

شهرستان‌های گچساران و باشت:

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

پزشکان

 

سهراب سیدی دمیه

 

58

 

روح انگیز گرجی‌زاده

 

54

 

حمدالله محمدی

 

50

 

پردیس بخشایی

 

48

 

امین گرجی زاده

 

45

 

شهره کرمی

 

43

دندانپزشک

 

پیمان خدری

 

15

داروساز

 

سجاد البادی

 

12

علوم آزمایشگاهی

 

منوچهر براتی

 

1

ماما

 

مریم عبدالخانی

 

11

لیسانس پروانه دار

 

ایرج بکیار

 

10

 

 

شهرستان‌های گچساران و باشت:

اعضای علی البدل

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

 

رضا عکاشه

 

42

 

محمود کریمی

 

35

 

نوید فلسفی

 

11

 

ایمان محمدی مفرد

 

1

 

ندا امدادی

 

2

 

سید وحید حسینی

 

6


 

شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده:

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

روح انگیز خادم زاده

 

25

 

جهانشاد شرافت

 

24

 

حمید بهادران

 

24

 

داریوش افشینی زاده

 

23

 

ابراهیم یاری نسبت

 

21

 

بهناز کرمی

 

18

دندانپزشک

 

امین انوری

 

11

داروساز

 

مسعود میرزایی

 

3

علوم آزمایشگاهی

 

منصور نیخو

 

1

ماما

 

طیبه دیلگونی

 

15

لیسانس پروانه دار

 

حمید پرهیز

 

 

 


 

شهرستان‌های کرمانشاه:

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

دکتر فریبرز ایمانی

 

377

 

دکتر فتاح فرخی

 

353

 

دکتر بهمن روشنی

 

347

 

دکتر علی رضا راسخی

 

345

 

دکتر سیدرضا باقری باوندپوری

 

320

 

دکتر سعید عزیزپور

 

289

 

دکتر مسعود قلعه سفیدی

 

285

 

دکتر سیامک دانیالی

 

284

 

دکتر رضا منصوری

 

266

 

دکتر محمد باقر حیدری

 

242

دندانپزشکان

 

دکتر فرزاد رضایی

 

129

 

دکتر سیدعلی ناصری

 

119

داروسازان

 

دکتر شهرام افضلی

 

59

 

دکتر میثم فرجاد

 

57

علوم آزمایشگاهی

 

دکتر سید قاسم میربهاری

 

23

ماما

 

نوشین زنده زبان

 

133

لیسانس پروانه دار

 

خانم نوشین افتخاری

 

95

 

 


 

شهرستان‌های اسلام آباد غرب استان کرمانشاه

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

دکتر علی ظهرابی

 

60

 

دکتر مصطفی نظری

 

58

 

دکتر عزت ا... شاهمرادی

 

52

 

دکتر علی اشرف حسینی

 

42

 

دکتر فرهاد باقری

 

40

 

دکتر ایلخان رضایی

 

38

 

دکتر حیدر ویسی

 

30

 

دکتر محمد ملکی ورکی

 

5

دندانپزشک

 

دکتر نوراله طهوری

 

8

ماما

 

لیلا اسلامی منش

 

9

لیسانس پروانه دار

 

مجید معراجی

 

13

 

 


 

منتخبان اراک

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

10 نفر برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

بابک عدلی

 

227

 

حسن طاهر احمدی

 

189

 

محمود امینی

 

188

 

محسن دالوندی

 

176

 

محمد صادق شفیعی

 

167

 

علیرضا محمدی

 

149

 

علیرضا کمالی

 

118

 

فرزاد زمانی

 

118

 

ابوالفضل محترمی

 

115

 

هوشنگ بحرینی

 

112

دندانپزشکان

 

امیر صالح

 

43

 

مژگان نوایی

 

18

داروسازان

 

مجید اسماعیلیان

 

30

 

مجید خدمتی

 

20

علوم آزمایشگاهی

 

علی اکبر محسنی موحد

 

12

ماما

 

مهتاب عطارها

 

28

لیسانس پروانه دار

 

محمود رضا اسحاقی

 

15



علی البدل

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

پزشک عمومی

 

علیرضا آشتیانی

 

99

دندانپزشک

 

حسن همتی

 

17

داروساز

 

رحیم معصومی

 

12

علوم آزمایشگاهی

 

مرتضی صدیقی

 

11

لیسانس پروانه دار

 

رضوان افشار

 

5

 


 

منتخبان شیراز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

 

حمیرا وفایی سی سخت

 

641

 

سید علیرضا مصباحی

 

604

 

لاله تدین کازرونی

 

494

 

سعید شاقاسمی

 

-

 

مهرداد سالاری

 

465

 

مائده حاجی آقایی

 

430

 

مهرداد امیرآبادی

 

390

 

علیرضا شکیبافرد

 

389

 

مهدی رضائی

 

383

 

مسعود شفیعی

 

375

 

 

نوید ناصری

 

 

کوروش افشین‌پور

 

169

129

 

غلامرضا دهقان‌زاده

 

160

 

سعید نوریان

 

143

 

ابراهیم حیاتی

 

56

 

شکوفه اژدری

 

49

 

احمد موذن‌زاده

 

143

 

 

 

علی البدل

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

 

فرزاد ضیاء

 

357

 

رامین اسدالهی

 

336

 

سید منیرالدین دبیری

 

316

 

امیر عزمی

 

126

 

مهدی امانت

 

56

 

محمد حسین معتضدیان

 

26

 

وحیده اطمینان

 

46

 

عبدالحمید مصلی‌نژاد

 

57

 


 

منتخبان قزوین

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

 

محمدرضا خردمند

 

 

 

سیدمحمدرضا ابوترابی

 

 

 

حسین معینی

 

 

 

محمدمعین توکلی

 

 

 

محمدرضا مدبر

 

 

 

منصور امینی

 

 

 

مهدی یوسفی

 

 

 

حسین مژده ای پناه

 

 

 

محمد صادق بابایی

 

 

 

سهراب صالحی

 

 

 


 

منتخبان اصفهان

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

10 نفر برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

عباسعلی جوادی

 

 

 

کامران منتظری

 

 

 

فرشته دانشمند

 

 

 

آرش قدوسی

 

 

 

محسن مصلحی

 

 

 

عباسعلی نصر

 

 

 

مهدی سالک

 

 

 

محمدرضا عمرانی

 

 

 

رویا رضوی

 

 

 

حمید صانعی

 

 

دندانپزشکان

 

عباسعلی خادمی

 

 

 

مصطفی میرقادری

 

 

داروسازان

 

غلامحسین صادقیان

 

 

 

حسین بانک

 

 

علوم آزمایشگاهی

 

محمدحسین بقایی

 

 

ماما

 

مهرانگیز جعفرزاده

 

 

لیسانس پروانه دار

 

محسن جزایری

 

 





 

منتخبان سقز و بانه

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

محمد سرکوت غوثی

 

 

 

مهران اردلان

 

 

 

علیرضا رضائی

 

 

 

فرخ محمودی

 

 

 

شهروز ناهید

 

 

 

هاجر حسینی

 

 

دندانپزشک

 

محمد فتحی

 

 

داروساز

 

علی اسماعیل زاده بوکانی

 

 

علوم آزمایشگاهی

 

پرویز سلیمانی

 

 

ماما

 

شیدا محمدی بانه

 

 

لیسانس پروانه دار

 

نادر وثوقی

 

 




 

منتخبان بروجن

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

دکتر اسماعیل موحدنیا

 

39

 

دکتر آذر سلیمی

 

30

 

دکتر امین احمدی

 

27

 

دکتر یوسف یاری

 

26

 

دکتر محمدرضا جوادپور

 

25

 

دکتر علیرضا جعفری

 

20

 

دکتر رضا عسگری

 

20

دندانپزشک

 

دکتر احمد اعتمادی

 

12

داروساز

 

دکتر زهرا شایق

 

 

علوم آزمایشگاهی

 

دکتر فرشته اسدیان

 

 

ماما

 

کبری یلمه حائز

 

 

لیسانس پروانه دار

 

بهزاد برجیان

 

 


 

منتخبان رامهرمز

 

ردیف

نام و نام خانوادگی نامزدهای انتخابات

گروه های مشمول ماده 10 و 11 قانون نظام پزشکی

تعداد رأی با عدد

برگزیده پزشک متخصص و عمومی به ترتیب آرا

 

محمود ابراهیمی بهبهانی

 

 

 

شهریار خرم

 

 

 

غلامرضا حیدرنژآد

 

 

 

محسن قاسم نژاد

 

 

 

میترا ویسی‌زاده

 

 

 

مهرداد بنابهبهانی

 

 

دندانپزشک

 

کیانوش باغبدرانی

 

 

داروساز

 

علی چهرازی

 

 

علوم آزمایشگاهی

 

علی ابراهیمی بهبهانی

 

 

ماما

 

سیده نرگس هاشمی

 

 

لیسانس پروانه دار

 

زهره بهبهانی

 

 



امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.