سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 11 مرداد 1401

آخرین اطلاعات دارویی جهت بروز رسانی دانش علمی جامعه پزشکی ارائه می شود

دکتر فرشاد هاشمیان در گفت و گو با خبرنگار اداره کل روابط عمومی با اعلام خبر فوق بیان کرد: در این گردهمایی حضوری انجمن های مختلف با همکاری هم مجموعه ای را تشکیل داده اند که نماد وحدت ، همدلی ، همراهی جامعه پزشکی و به نوعی نشان همگرایی علوم پزشکی در حیطه های مختلف باشد که نتیجه آن  به بیماران بازگردد.

 وی با اشاره به این که نگاه همایش تازه ها و اورژانس های داروسازی بیمار محور بودن است؛ افزود:  با توجه به وقفه ای که کرونا در گردهمایی های حضوری ایجاد کرد ،این همایش علاوه بر بروز رسانی دانش همکاران ؛ می تواند فضای اجتماعی لازم و اثراتی که حاصل دیدار حضوری و بهره مندی از  بارش افکار واطلاعات است برای شرکت کنندگان ایجاد نماید.

دبیر علمی همایش تازه ها و اورژانس های داروسازی با بیان این که معاونت آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی با هدف به روز شدن اطلاعات همکاران و افزایش سطح دانش؛ ایجاد ارتباط موثر علمی و اجتماعی بین جامعه پزشکی اقدام به برگزاری این همایش نموده است؛ تصریح کرد: آخرین گایدلاین های موجود در دنیا بر اساس مستندات جهت بروز رسانی اطلاعات دارویی همکاران به آن ها آرائه خواهد شد و از آن جا که علم ما تجربی بوده و پایدار نیست ، هرچند وقت یکبار تغییر می کند بنابر این سعی نمودیم آخرین اطلاعات روز دنیا را جمع آوری و در اختیار همکاران قرار دهیم تا بتواند حداکثر استفاده را داشته باشند.

هاشمیان خاطرنشان کرد: امیدواریم هدف و رسالت خود را به خوبی انجام داده به طوری که نتیجه موثری در تعالی جامعه پزشکی داشته باشد که همانا خدمت بهتر در دو مقوله درمان و سلامت است.

وی یادآور شد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این همایش که از 26 لغایت 28 مردادماه جاری در مرکز همایش های رازی تهران برگزار می شود به لینک ذیل مراجعه نمایند:

https://learn.irimc.org/mordad1401

 

روتیتر