سازمان نظام پزشکی

تاریخ: 29 اسفند 1399

پیام تبریک عضو شورای عالی سازمان به مناسبت سال نو

متن پیام تبریک دکتر یدالله سهرابی عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی به شرح زیر است

به نام خداوندی که نامش دوای آلام دردمندان و ذکرش شفای جان دل خستگان است
سلام و درود بر شما که با علم و عملتان عشق الهی را معنا می‌کنید.
امسال در شرایطی وارد سال جدید می‌شویم که همچنان با همه گیری کرونا روبرو هستیم و کارکنان جان‌برکف عرصه بهداشت و درمان روزهای سختی را از اسفند کرونایی منتهی به سال 99 تا به امروز که به نوروز سال 1400 پا می‌گذاریم، طی کرده‌اند.
کلیه اعضای سرفراز کادر درمان با ایثار و ازخودگذشتگی و نوع‌دوستی و تلاش بی‌منت و حضور پرثمر و اطمینان‌بخش خود حماسه‌ها آفریده‌اند. مجاهدت فداکارانه جامعه پزشکی اعم از مدیران، پزشکان، داروسازان و دندانپزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان برای حفظ سلامت ملت شریف ایران با سعه‌صدر و حس نوع‌دوستی، حسن خلق همراه بوده و تقدیر و ستایش آحاد جامعه را به همراه داشته است. 
به کلیه همکارانم دست مریزاد می‌گویم و آفرین می‌گویم که انسانیت را چه زیبا معنا کرده‌اند و تفکر خدمت به هم‌میهنان عزیزمان را بر لذت استراحت و ثبت خاطرات شیرین سفر و دیدار با دوستان و اقوام و بستگان ارجح دانسته‌اند. مطمئنم که این مجاهدت و ایثار هیچ‌گاه از خاطر مردم قدردان کشور بیرون نخواهد رفت.
آنگاه که دردمندی سلامت خود را بازمی‌یابد و آن هنگام که دستی به نشانه تشکر به آسمان بلند می‌شود و عمل نیک شما را می‌ستاید، اینجاست که به پاس کرم کریمانه و لطف بی‌دریغ‌تان مورد لطف الهی قرار می‌گیرید که هیچ چیز در جهان قابل مقایسه با آن نیست.  سپاس از همه عزیزانی که لباس رزم بر تن کرده و در بیمارستان‌ها مراکز بهداشتی و درمانی در تمام حوزه‌ها مشغول مهار بیماری کرونا هستند و با مجاهدت خستگی‌ناپذیر در حفظ و حراست از سلامتی مردم برای کنترل بیماری کرونا تلاش می‌کنند. صمیمانه تقدیر و تشکر خویش را تقدیم حضور مبارکتان می‌نمایم و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) موفق و پیروز و سربلند باشید.
از مردم کشور عزیزمان هم می‌خواهم در کنار این ایثارگری‌ها با پیشگیری و خودمراقبتی که دارند و با همدلی و تبعیت از توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و با رعایت توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از سفر و ماندن در خانه کادر درمان را در کنترل این بیماری همیاری نمایند، تا به فضل الهی و دعای شما مردم از این امتحان الهی نیز سربلند و سلامت بیرون بیاییم و با شکست هرچه زودتر بیماری افتخاری نو در تاریخ کشور عزیزمان بیافرینیم و در کنار یکدیگر بهاری بدون بیماری کرونا را جشن بگیریم. 
اینجانب به عنوان عضو و خادمی کوچک از خانواده بزرگ بهداشت و درمان کشور بر خود می‌بالم که افرادی پاک‌نهاد و نیکوسرشت با توکل بر خدا و به پشتوانه توانایی و دانایی و عرق ملی، میهنی و مذهبی در تأمین سلامت مردم ازخودگذشتگی بی نهایت نشان می‌دهند.

روتیتر